Методична робота

Склад методоб’єднань, творчих та проблемних груп у 2017-2018 н.р.

Структура методичної роботи школи на 2017-2018 н.р.

Інформаційна компетентність педагогів школи
У школі проведено курси для вчителів «Удосконалення інформаційної компетентності педагога». Вчителі інформатики Чесаліна Наталя Вікторівна та Кириченко Сергій Олегович організували навчання комп’ютерної грамотності за темами «Основні вимоги до створення мультимедійних презентацій» та «Автоматизація розрахунків успішності учнів з використанням програми Еxсel». Отримані знання мають велике практичне значення, впливають  на сучасність і швидкість роботи кожного вчителя та формують інформаційні компетентності педагогів. Подібні навчання, особливо з теми «Використання мережевих технологій», необхідні для конкурентноздатного педагога сучасної школи. Тож ми плануємо продовжувати такі цікаві та необхідні курси для вчителів.