Конкурс “Лідер року”

І етап – проводиться на рівні міста, району, об’єднаної територіальної громади з 01 грудня 2017 року до 16 березня 2018 року, в межах, визначених цим Положенням;

ІІ етап – обласний, проводиться 20 квітня 2018 року на базі обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради.

 До участі у Конкурсі запрошуються лідери органів учнівського самоврядування закладів загальної середньої та позашкільної освіти Миколаївської області.

Програма  заходу передбачає проведення п’яти конкурсів.

Заочні конкурси:

  • «Сценарій цікавого збору органу учнівського самоврядування» – розповідь у довільній формі про збори органу учнівського самоврядування навчального закладу.
  • «Долю рідного краю пише кожен із нас»організація краєзнавчої роботи учнівського самоврядування закладу освіти щодо досліджень на предмет вивчення історичного походження назв вулиць міст та селищ Миколаївської області та визначних подій регіону.

  1. Очні конкурси:
  • «Фактор успіху» – публічний виступ учасника. Тривалість виступу до 2 хвилин.
  • «Ти-мені, я-тобі» інтелектуальний марафон. Конкурс передбачає 2 етапи:

учасники готують по два інтелектуально-логічних запитання на тему лідерства, які ставитимуть іншим учасникам Конкурсу під час миттєвого жеребкування;

учасники відповідають на запитання журі.

3) «Крок за кроком: від виборів – до стратегії дій» – конкурс електронного портфоліо лідера. Започаткування та активна інформаційна підтримка учасником конкурсу тематичної сторінки у мережі, з метою взаємообміну досвідом лідерської практики, що реалізувалася у вашому регіоні (поради, тренінгові вправи, успішні лідерські кроки школярів міста, району, об’єднаної територіальної громади, упродовж 2017-2018 н.р. Матеріали повинні бути підкріплені інформацією, фото, звітом про проведену роботу.